Mukavemet Notları

makine l 89eed48fb74ab7912a567dd2f67ec093 Mukavemet Notları

Makine mühendisliği öğrencileri için harika bir ders notu olucağına eminim. Mukavemet dersi her mühendislik öğrencisinin baş belası bir ders gibi durmakta ama o dersi aldığınız zaman böyle bir düşünce içinde oluyorsunuz sadece sonraki sınıflarda veya ilerdeki iş hayatınızda ne kadar gerekli olduğunu anlıyorsunuz. Mukavemet dersi Makine Elemanları, Akışkanlar Mekaniği gibi birçok önemli ders içinde alt yapı oluyor bu yüzden öğrenilmeden geçilmesi o öğrenci için büyük bir kayıp bence.

Neyse efendim mukavemet dersinin önemini belirttikten sonra (kafa açtıktan sonra) gelelim notlara. Notların resimleri aşağıda duruyor. İndirmek içinse BURAYA tıklamanız yeterli. (çok resmi bir yazı oldu nedense)

Notların içeriğini açıklamak gerekirse MOHR Dairesi ve POİSSON Oranı adlı iki konunun anlatımıdır bu dersi çalışanlar için, anlamakta zorlananlar için gerçekten güzel bir not olucağını düşünüyorum.

purrint001lc1 Mukavemet Notlarıpurrint002yp9 Mukavemet Notları

purrint003ky9 Mukavemet Notları

0 Yorum Yapılmış Mukavemet Notları

  1. yavuız says:

    mukavemt notları ccoook iyi

  2. tekin says:

    sağol abicim bir mak. müh. öğrencisi için tabi vaz geçilmez…

  3. Gürkan says:

    merhabalar…resimlerde göründüğü kadarıyla harika bir not tutmuşsun… fakat güncel değil…indirilemiyor…eğer güncelleyebilirsen ya da mail adresime notları atabilirsen çok memnun olurum…ayrıca intibak öğrencisi olduğum için çok zorlanıyorum…lütfen yardımcı olunuz…adresim : Liberty_Brs@hotmail.com

Leave a Reply